Пријава за припремну наставу 2022

Ученици заинтересовани за упис у специјализована одељења првог разреда, за упис у седми разред и упис у трећи разред интернационалне матуре потребно је да се пријаве на похађање припремне наставе попуњавањем образаца који се налазе на доњим линковима.

Припреме се организују за следеће смерове:

1. За упис у 1. разред смера за ученике са посебним способностима за математику, ученике са посебним способностима  за рачунарство и информатикуза ученике са посебним способностима  за физику: пријава за припремну наставу из математике
    2. Ученици заинтересовани за смер за ученике са посебним способностима  за физику могу да полажу тест из физике  ИЛИ математике. За припреме из физике могу да се пријаве на овом линку: припреме из физике.
    3. За упис у 7. разред за ученике обдарене из математике: пријава за припремну наставу из математике ОШ
    4. За упис у 1. разред смера за ученике са посебним способностима за биологију и хемију: пријава за припреме из биологије и пријава за припреме из хемије.
    5. За упис у 1. разред билингвалног одељења на енглеском језику: пријава за припреме из енглеског језика
    6. За упис у 1. разред билингвалног одељења на немачком језику: пријава на припреме из немачког језика
    7. За упис у 1. разред билингвалног одељења на руском језику: пријава на припреме из руског језика.
    8. За упис у 1. разред билингвалног одељења на француском језику: пријава на припреме из француског језика.
    9. За упис у 3. разред смера интернационалне матуре потребно је пријавити се на припремну наставу из математике, енглеског и српског језика.

На мејл адресу коју оставите у пријави биће вам послата даља обавештења.

Термини одржавања припрема биће објавњени накнадно на овом сајту.